Voor een effectieve toepassing van de FST behandeling is een klinische achtergrond noodzakelijk. Voor deze FST certification is eerdere deelname aan de Masterclass Treating the traumatized child door Scott Sells verplicht. Deelname aan de masterclass is beperkt tot alle niveaus professionals in de geestelijke gezondheidszorg met een masterdiploma of hoger in de geestelijke gezondheidszorg.
Start op:
Kosten: Prijs volgt
Heb je de masterclass gedaan? Je komt in aanmerking voor een speciale prijs voor het FST supervisietraject en krijgt 300 $ korting*. De prijs is $ 1.500 i.p.v. $ 1.800.
Mogelijk t/m 21 augustus 2023, tenzij eerder vol
Family System Trauma (FST) Supervisietraject (C2105C)
Toepassing in de praktijk na de masterclass: 12 uur supervisie
Tijdens de masterclass van Scott Sells heb je diverse technieken geleerd. Het is belangrijk om deze goed toe te passen en er in de praktijk vertrouwd mee te raken. Het Family Trauma Institute biedt een geaccrediteerd supervisietraject door een FST consultant om te groeien in deze vaardigen en je zo te certificeren als FST therapeut. In 6 online supervisiesessies van elk 2 uur presenteer je een eigen casus en gebruikte techniek, en bespreek je deze met je FST consultant en enkele medestudenten.
Feiten
- Omvang: 12 uur supervisie: 6 meetings van elk 2 uur
-
Datums: Er zijn verschillende mogelijkheden om te starten.
De eerste reeks start op 4 september, 6 maandagen 16-18 uur:
4 sept (startmeeting), 18 september, 9 oktober, 6 november, 27 november, 11 december
In december 2023 start een groep op 6 woensdagen van 9.15-11.15 uur:
6 december (startmeeting), 20 december 2023, 17 januari, 7 februari, 6 maart, 3 april 2024
In januari 2024 start een groep op 6 maandagen van 9.15-11.15 uur:
8 januari (startmeeting), 22 januari, 26 februari, 25 maart, 22 april, 27 mei
in januari 2024 start een groep op 6 vrijdagen van 9.15-11.15 uur:
12 januari (startmeeting), 26 januari, 1 maart, 22 maart, 19 april, 17 mei
Je kan je keuze doorgeven bij inschrijving, je noemt dan de dag en datum van de startmeeting. - Locatie: Online via Family Trauma Institute , Scott Sells
- Docenten: drs. Sophia Franssen, dr. Scott Sells
- Kosten: Prijs volgt
- Cursuscode: C2105C
Docenten
Voor wie
- Orthopedagoog-generalist BIG
- Gz-psycholoog BIG
- Klinisch psycholoog BIG
- Kinder- en jeugdpsycholoog NIP
- NVO Orthopedagoog-generalist
- Basispsycholoog
- Orthopedagoog
- Gedragstherapeut
Accreditaties
Doelgroep
- Orthopedagoog-generalist BIG
- Gz-psycholoog BIG
- Klinisch psycholoog BIG
- Kinder- en jeugdpsycholoog NIP
- NVO Orthopedagoog-generalist
- Basispsycholoog
- Orthopedagoog
- Gedragstherapeut
- Systeemtherapeut
- Psychiater
Inhoud
Om je als FST therapeut te registreren is de Masterclass Treating the traumatized child van Scott Sells de eerste stap. Het FST supervisietraject met in totaal 12 uur supervisie is de tweede en laatste stap om je te laten registreren als FST therapeut bij het Family Trauma Institute.
Tijdens de masterclass Treating the traumatized child van Scott Sells heb je de behandeling van het getraumatiseerde kind met een stap voor stap familiesysteem aanpak geleerd. Het Family Systems Trauma (FST) model omvat de gehele familie en vult een individuele behandeling van een kind aan met breder ondersteunende bronnen. Bij deze FST supervisie, staan de vijf verschillende fases van de modelmatige aanpak ook centraal. Na afronding van dit supervisietraject ben je tevens gecertificeerd FST therapeut.
- Phase I - Diagnosis and assesment - Stress chart
- Phase II - Wound work
- Phase III - Co-create wound or trauma playbook
- Phase IV - Troubleshooting and dress rehearsals
- Phase V - Relapse prevention
Samengevat
Het supervisietraject bestaat uit:
- 12 uur FST consulten met feedback, verdeeld over 6 kleine groepssessies (2 uur per sessie)
- Voorafgaand aan elke sessie lever je het huiswerk in
- Tijdens iedere sessie presenteer één casus aan de FST consultant en de kleine groep
*Korting voor deelnemers van de masterclass van Scott Sells, van $ 1.800 voor $ 1.500
Heb je de masterclass Treating the Traumatized child van Scott Sells gevolgd of ga je deze binnenkort volgen, dan kom je in aanmerking voor korting. Voor deze groep geldt nu een speciale prijs voor het FST Supervisietraject bij het Family Trauma Institute.
Aanmelden voor FST Certification en betaling
Het inplannen van FST certification verloopt in groepen. Enkele malen per jaar starten er supervisiegroepen. Op maandag 4 september 2023 gaat de volgende reeks starten. Er zijn 6 bijeenkomsten op maandagen van 16-18 uur. In december 2023 wordt voor deze groep het traject afgerond.Wil je mee doen maar moet je eerst de masterclass nog volgen? Op 7-9 november 2023 vindt de 3-daagse masterclass plaats. Aansluitend, in december/januari, starten 2 supervisiegroepen. De data vind je binnenkort op deze website.
Aanmelden verloopt via het Family Trauma Institute. Via onze gele inschrijfbutton word je direct doorgeleid naar de juiste inschrijfpagina. Voor vragen over de aanmelding of voor volgende startdata kun je contact opnemen via info@familytrauma.com.
Wil je gezamenlijk met je hele team deze certificering volgen? De supervisiesessies kunnen op verzoek incompany (online) gegeven worden.
Certificaat
Accreditatie & Erkenning
Docenten
Enthousiast geworden?
Schrijf je meteen in!
Heb je vragen over deze opleiding of cursus?
Bel of mail ons en vermeld daarbij de code: C2105C zodat we je snel kunnen helpen.
030 230 84 50infodesk@rinogroep.nl