Organisatorisch verantwoordelijken GZ

Manager opleidingen 


 
Mr. Pien van Hasselt
030 230 84 91
p.van.hasselt@rinogroep.nl
         

Opleidingsmedewerkers
 
       
Rebekka van Beuzekom
030 230 84 03
r.van.beuzekom@rinogroep.nl
    Cilia Lauf
030 760 85 11
c.lauf@rinogroep.nl
Manager opleidingen      
     
Margot Steerneman
030 230 84 82
m.steerneman@rinogroep.nl  
   

Opleidingsmedewerker

Sluit venster
Alma van der Weele
030 230 84 08
a.van.der.weele@rinogroep.nl
 
Manager opleidingen
 
Patty van der Sluis
030 230 84 31
p.van.der.sluis@rinogroep.nl
 
Opleidingsmedewerker     Opleidingsmedewerker
Sluit venster      
Rebecca Doornkamp
030 230 84 14
r.doornkamp@rinogroep.nl
    Dorothea Bierling
030 760 85 10
d.bierling@rinogroep.nl
Manager opleidingen  
   

Drs. Annebet Noppers
030 230 84 64
a.noppers@rinogroep.nl
 
Opleidingsmedewerker          
           
Dagmar Otten
030 230 84 46
d.otten@rinogroep.nl
         
Manager opleidingen  
   

Drs. Annebet Noppers
030 230 84 64
a.noppers@rinogroep.nl

Opleidingsmedewerker
​​​​​​
Sluit venster           
Yasemin Aygun
030 760 85 24
y.aygun@rinogroep.nl
         
Manager opleidingen
Saskia Mouw
030 760 85 16
s.mouw@rinogroep.nl

​​​​​
​​​Opleidingsmedewerker            
             
Derya Degirmenci
030 230 84 79
d.degirmenci@rinogroep.nl
           
Manager opleidingen

Margot Steerneman
030 230 84 82
m.steerneman@rinogroep.nl  
 
De Onderwijs- en examenregeling (OER) is vastgesteld door de Stichting BoPP Midden Nederland en de Stichting BoPP West Nederland. De examencommissie bewaakt de naleving van de OER.
 
Het contact met de examencommissie verloopt via de secretaris van de examencommissie:
​​​​​​Mr. Pien van Hasselt
030 230 84 91
p.van.hasselt@rinogroep.nl