Young Professionals: Workshop een goede intake (V&O) (IC246)
Gericht op volwassenen en ouderen
Aan de basis van een goede behandeling ligt een goede intake. Tijdens deze incompany workshop leer je hoe je een intakegesprek voert met volwassenen en ouderen en hoe je het verslag maakt. Daarbij is er natuurlijk aandacht voor de diagnostiek: wanneer is er bijvoorbeeld sprake van een (gedrags)probleem en wanneer noem je iets een stoornis?
Feiten
- Omvang: Deze cursus wordt incompany uitgevoerd
- Locatie: in overleg
- Kosten:
- Cursuscode: IC246
Voor wie
- Basispsycholoog
Accreditaties
Eventuele accreditaties worden in overleg aangevraagd.
Na het actief bijwonen van de volledige workshop ontvang je een certificaat.
Een goede intake is van groot belang voor een goede behandeling. Maar hoe voer je een intake goed uit?
De docent leert je alles over het voeren van het intakegesprek en het maken van het verslag. Daarbij is er natuurlijk aandacht voor de diagnostiek, want wanneer is er sprake van een (gedrags)probleem en wanneer spreek je van een stoornis?
Deze workshop is speciaal bedoeld voor recent afgestudeerde psychologen. De workshop is zeer goed toepasbaar in de praktijk, maar ook te volgen zonder relevante werkplek.
Certificaat
Na het actief bijwonen van de volledige workshop ontvang je een certificaat.
Accreditatie & Erkenning
RINO Groep
Enthousiast geworden?
Vraag een offerte aan!
Heb je vragen over deze opleiding of cursus?
Bel of mail ons en vermeld daarbij de code: IC246 zodat we je snel kunnen helpen.
030 230 84 50infodesk@rinogroep.nl